G-mini na kočárek Valco čierny

čierne

• prijatelna cena
    • moj nanoznik bol na asi 5cm viditelne presity ruzovou nitou mimo beznych svikov, vnimam to ako vadu konkretneho kusu, ale nie az tak vyraznu, ze by som produkt chcela vratit, mam vsak za potrebne toto spomenut

v poriadku, som rada, ze som na svoj kocik nasla nanoznik, hoci nie priamo od vyrobcu, ale aspon nahradu v prijatelnej sume. a hladala som teda naozaj dlho

• pasuje na valco snap 4
    • kedze je univerzalny da to trosku prace ho na kocik upevnit
    • nepochopila som ten zips na boku, u nas nesplna ucel, dieta vyberiem bez toho aby som ho odopinala, mozno pri inom type kocika sa to vyuzije

Nanoznik nieje ani hruby ani tenky, je tak akurat. Za tu cenu super produkt

• splna funkciu

čierne

Bočné rozopínanie na zips pre ľahší prístup k dieťaťu

Univerzálny nánožník na kočík, upínanie na suchý zips a upínacie gombíky.

• Rozmer: výška 60cm / šírka 73cm
  • Starostlivosť a údržba: nánožínk je možné prať v ruke

• prijatelna cena

• pasuje na valco snap 4
    • kedze je univerzalny da to trosku prace ho na kocik upevnit

Nanoznik nieje ani hruby ani tenky, je tak akurat. Za tu cenu super produkt

• splna funkciu
  • , zakúpené v Aladdin kočíky

• Presne sedi na kocik na ktory som si objednala na valco snap4.